
Nå er altså dagen dere alle har gruet dere til her. Vi er knappe tre timer unna åpningen av fotoutstillingen vår. Det vil si: fotoutstillingen DERES! For det er det dette er.
Hva i alle dager er det dere har stelt i stand? Vi håper virkelig dere kommer på fest for å feire dere selv og denne drittbyen vår.
Stedet er DOGA i Hausmanns gate 16, og dørene åpner klokka 18.
Det kan være lurt å komme litt tidlig, særlig om du skal få med deg at selveste Fabian åpner utstillingen.
Ellers: Bra musikk, nydelig tapas og fest. FEST!
Sees i kveld!
Lik dette:
Liker Laster...
Relatert
Om Stakkars oss
Vi får stadig høre at Oslo er stygg – en asfaltjungel, en betongby.
«Så glad jeg er for at jeg slipper å bo der», sier de.
En dag gikk vi til jobb. Akerselva sildret, sola skinte, fuglene kvitret, de nasjonalromantiske diktene skrev seg selv. Eller byromantiske, da. For det er det vi er – byromantikere.
Vi er ikke bare forelsket i Oslo, vi er nyforelsket i Oslo. År etter år etter år. Vi elsker Oslo og vil fortelle alle om den styggpene byen vår.
Dette innlegget ble publisert i
Uncategorized. Bokmerk
permalenken.